Odborné učebny učební pomůcky
Zatemnění upoutávka
Realizace Realizace foto
Dokumentace Dokumentace foto

Skříně na chemikálie

Skříň na chemikálie Skříň na chemikálie Skříň na chemikálie
Skříň na chemikálie (SCH 01A) Skříň na chemikálie ( SCH 01B) Skříň na chemikálie ( SCH T1B)

Skříň na chemikálie

Skříň
Univerzální skříň na uskladnění chemikálií Skříň na chemikálie, rozm.: 1950x950x500 mm. Skříň je určena na uskladnění nebezpečných kapalin a chemikálií, s vaničkami na zachycení unikajících kapalin a perforovanými dveřmi. Nosnost korpusu 300 kg, nosnost polic 60 kg.
Cena zde

Skříň na chemikálie

Skříň
Skříň na chemikálie, rozm.: 1180x950x500 mm. Skříň je určena na uskladnění nebezpečných kapalin a chemikálií, s vaničkami na zachycení unikajících kapalin a perforovanými dveřmi. Nosnost korpusu 300 kg, nosnost polic 60 kg.

Skříň je standardně vybavena dvěmi přestavitelnými policemi po 25 mm ve tvaru vaničky s perforovaným pozinkovaným roštem a jednou hlubší vaničkou bez roštu na dně skříně. Tvar polic je navržen pro zachycení unikajících kapalin. Objem zachycených kapalin je 20 l pro polici a 30 l pro hlubší vaničku na dně skříně. Ve dveřích je kapsa pro uložení dokumentů k uskladněným kapalinám.
Cena zde

Skříň na chemikálie

Skříň
Skříň na chemikálie s drátěnými dveřmi, rozm.: 1180x950x500 mm. Skříň je určena na uskladnění nebezpečných kapalin a chemikálií, s vaničkami na zachycení unikajících kapalin. Nosnost korpusu 300 kg, nosnost polic 60 kg.
Cena zde