Odborné učebny učební pomůcky
Zatemnění upoutávka
Realizace Realizace foto
Dokumentace Dokumentace foto

Speciální vybavení odborné učebny | Plynové kohouty a kahany

Plynové kahany laboratorní se používají v odborných učebnách a laboratořích pro provádění pokusů. Kahan plynový se vyrábí na proban butan nebo na zemní plyn. Plynové kahany laboratorní dodáváme včetně hadice a spon. Plynové kohouty se používají v odborných učebnách a laboratořích pro provádění pokusů. Tělo plynového ventilu je vyrobenu z mosazi. Chemicky odolný epoxypolyesterový povrch. Barevné značení kohoutů.
JAKO PŘÍMÝ IMPORTÉR NABÍZÍME VELKOOBCHODNÍ CENY PRO FIRMY
Velkoobchodní ceny na vyžádání.
Laboratorní kahan na PB nebo ZP (160) Laboratorní kahan na PB nebo ZP (170) Hadice pro laboratorní kahan + dvě spony Plynový ventil na pracovní plochu - dvoukohout do tvaru "Y"
Laboratorní kahan na PB nebo ZP (160) - Školab Laboratorní kahan na PB nebo ZP (180) - Školab Plynový ventil na pracovní plochu - dvoukohout
Plynový ventil na stěnu mediových sloupků - jednokohout Plynový ventil na stěnu mediových sloupků - dvoukohout Plynový ventil na pracovní plochu - jednokohout Plynový ventil na pracovní plochu - dvoukohout do tvaru "T"
Plynový ventil na stěnu mediových sloupků - jednokohout Plynový ventil na stěnu mediových sloupků - dvoukohout Plynový ventil na pracovní plochu - jednokohout Plynový ventil na pracovní plochu - dvoukohout
Plynový ventil na pracovní plochu - čtyřkohout Kahan laboratorní s náplní - přenosnýKahan lihový - sklo 125ml
Plynový ventil na pracovní plochu - čtyřkohout - Školab Kahan laboratorní s náplní - přenosný Kahan lihový - sklo