ODBORNÉ UČEBNY - PROJEKTY A PORADENSTVÍ, VÝROBA..
Laboratoře Fyzikální učebny ucebna chemie Kombinovaná učenba biologei-prirodopisPočítačová učebna Jazykové učebnyMultimediální učebny Mlutifunkční učebny Posluchárny
Počítače v žákovském pracovišti / odborné učebny

Počítače v žákovském pracovišti v odborné učebně

Výuka se stává více digitální. Používání výukových programů, používání výukových pomůcek založených na používání počítačů, interaktivní výuka, která se také stává stále více rozšířenější. To vše si vynucuje řešit umístění a provoz výpočetní techniky v žákovských pracovištích.

Počítačová technika u žáků

Praktické poznámky k výpočetní technice v odborných učebnách

  • lze předpokládat, že používání výpočetní techniky v žákovských pracovištích bude obvyklé
  • využívání interaktivní / výpočetní techniky v odborných učebnách vyžaduje odpovídající řešení v žákovských pracovištích (například rozvod 230 V)
Počítačová technika u žáků

Související témata

Počítačová technika u žáků

 

Firma Školab s.r.o. vybavuje zejména základní a střední školy odbornými učebnami od roku 1996. Učebny pro výuku fyziky, chemie, kombinované, multimediální, posluchárny, laboratoře, jazykové učebny, počítačové učebny jsou postaveny na moderních základech. Firma Školab produkuje učebny, které jsou kvalitní a nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Vybavujeme učebny jako celek, ale po částech, postupně, po etapách ap.