ODBORNÉ UČEBNY - PROJEKTY A PORADENSTVÍ, VÝROBA..
Laboratoře Fyzikální učebny ucebna chemie Kombinovaná učenba biologei-prirodopisPočítačová učebna Jazykové učebnyMultimediální učebny Mlutifunkční učebny Posluchárny
Instalace plynu pro žákovské pracoviště / odborná učebna

Plyn v žákovském pracovišti

Tam, kde nestačí plyn vyvedený jen do učitelského pracoviště, je instalován do žákovských pracovišť. Plyn je veden z učitelského pracoviště do žákovských pracovišť. V učitelském pracovišti je k dispozici ovládání, které umožňuje spouštět dodávku plynu do žákovských stolů. Vývod plynu v žákovských pracovištích má podobu plynových kohoutů. Certifikované plynové kahany na propan butan nebo na zemní plyn jsou připojeny hadicemi k plynovým kohoutům.

Pracoviště s plynem pro žáky

Související produkty a témata

 

Pracoviště s plynem pro žáky

 

 

Firma Školab s.r.o. vybavuje zejména základní a střední školy odbornými učebnami od roku 1996. Učebny pro výuku fyziky, chemie, kombinované, multimediální, posluchárny, laboratoře, jazykové učebny, počítačové učebny jsou postaveny na moderních základech. Firma Školab produkuje učebny, které jsou kvalitní a nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Vybavujeme učebny jako celek, ale po částech, postupně, po etapách ap.