ODBORNÉ UČEBNY - PROJEKTY A PORADENSTVÍ, VÝROBA..
Laboratoře Fyzikální učebny ucebna chemie Kombinovaná učenba biologei-prirodopisPočítačová učebna Jazykové učebnyMultimediální učebny Mlutifunkční učebny Posluchárny
Vybavení technikou v žákovském pracovišti v odborné učebně jazyků

Vybavení technikou v žákovském pracovišti v učebně jazyků

Vybavení žákovského pracoviště v odborné učebně spočívá ve speciálních sluchátkách s mikrofonem. Prostřednictvím nich se odehrává výuka ze všech zdrojů (DVD, CD, hlas učitele atd.) Dále se prostřednictvím speciální náhlavní soupravy uskutečňuje komunikace mezi učetelem a žákem, (zkoušení atd.).

Součástí všech učitelů je instalace kabelových, datových rozvodů vedoucích od učitelského pracoviště do jednotlivých žákovských pracovišť.

Jazyková technika u žáků

Co je třeba při instalaci jazykového vybavení brát v úvahu

  • způsob uložení sluchátek, které je možné např. zavěsit nebo uložit do speciálních schránek v žákovském stole
  • zda bude učebna jen pro výuku jazyků nebo i pro jiné předměty
Jazyková technika u žáků

Související témata a odkazy

Jazyková technika u žáků

 

Firma Školab s.r.o. vybavuje zejména základní a střední školy odbornými učebnami od roku 1996. Učebny pro výuku fyziky, chemie, kombinované, multimediální, posluchárny, laboratoře, jazykové učebny, počítačové učebny jsou postaveny na moderních základech. Firma Školab produkuje učebny, které jsou kvalitní a nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Vybavujeme učebny jako celek, ale po částech, postupně, po etapách ap.