ODBORNÉ UČEBNY - PROJEKTY A PORADENSTVÍ, VÝROBA..
Laboratoře Fyzikální učebny ucebna chemie Kombinovaná učenba biologei-prirodopisPočítačová učebna Jazykové učebnyMultimediální učebny Mlutifunkční učebny Posluchárny
Mycí stoly / učitelské pracoviště / odborná učebna

O mycím stole v učitelském stole

Mycí stůl je přirozenou součástí učitelského pracoviště v učebnách fyziky, chemie, biologie ( přírodopisu). To samé platí pro učebny kombinované. Je nutný všude tam, kde se při pokusech pracuje s vodou.

Vodu je možné zavést nejen studenou, ale i teplou.

Z učitelského mycího stolu je centrální ovládání vody pro celou učebnu

 

Učitelské mycí pracoviště

Co je třeba řešit:

  • přívod vody do učebny a odpad
  • projekty pro přívod vody a odpad

Technické informace k mycímu stolu

Mycí stůl je tvořen skříňkou vsazenou do učitelského pracoviště (buď s kovovou kostrou nebo celodřevěnou). Pracovní deska je buď postformingová, nebo kameninová - to závisí na tom s čím se na mycím stole pracuje (chemikálie). Do horní desky mycího stolu je vsazena výlevka (keramická nebo kovová / nerez/. Kterou si vybrat? Která déle vydrží a která se lépe ošetřuje?

Přívod vody je proveden buď běžnou vodovodní baterií nebo speciální baterií. Ta umožňuje připevnit hadičky pro laboratorní vybavení.

Související témata

Související odkazy

 

Firma Školab s.r.o. vybavuje zejména základní a střední školy odbornými učebnami od roku 1996. Učebny pro výuku fyziky, chemie, kombinované, multimediální, posluchárny, laboratoře, jazykové učebny, počítačové učebny jsou postaveny na moderních základech. Firma Školab produkuje učebny, které jsou kvalitní a nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Vybavujeme učebny jako celek, ale po částech, postupně, po etapách ap.